section-0fc8645

Дякуємо, що ви з нами

section-840c7f2

Дякую, все на висоті

★★★★★
Чудовий заклад. Рекомендую всім!
- Дмитро

Давня мрія здійснилась!

★★★★★
Дякую автодрайву, давня мрія здійснилась, тепер я на колесах!
- Добродій

Дуже рада

★★★★★
Дуже хороший викладач теорії. Інструктор урівноважена людина, навчив водити з нуля (до цього ні разу не сідала за кермо). Здала з першого разу, дуже рада, що обрала саме цю автошколу!
- Alieksandrova Olena

Нарешті отримала права

★★★★★
Нарешті отримала права! Емоції переповнюють ⠀ Дуже задоволена навчанням в автошколі, здала все з першого разу як теорію так і практику. ⠀ В процесі навчання легко і все досконало пояснюють, тому що викладачі як практичного так і теоретичного навчання люблять свою справу та викладаються на всі 100%. ⠀ На уроках завжди цікаво та весело завдяки викладачу Ярославу Вікторовичу Розбір всіх питань та з житевими прикладами ⠀ Також Віктор Володимирович, навчить водити авто з нуля та найде підхід можна сказати, що завдяки йому не можливо не перебороти свій страх, людина яка завжди пітримає і допоможе, доброзичливий, щирий, заняття завжди проходять на позитиві і в хорошому настрої. В результаті потім приємно тримати в руках посвідчення! Час навчання промайнув дуже швидко мені буде Вас, не вистачати.
- Альона Ламнова

★★★★★
Все на вищому рівні!!! Теорія подається не вимушено, легко сприймається. Інструктор з водіння спокійний, чемний, дуже круто веде уроки. Дякую Автодрайв!!! Процвітання вам!!!
- Олена

★★★★★
Навчатися в автошколі було одне задоволення . Тетяна Дем'янівна дуже чудова людина і гарний викладач , завдяки їй я здала теорію з першого разу. Все гарно пояснює , а головне простими словами і життєвими прикладами. Віктор Володимирович - це крутий інструктор та справжній професіонал своє справи. Від навчання в автошколі я в захваті , дякую усім . Авто Драйв ви найкращі
- Настя Проник

Дуже рада що обрала саме цю автошколу

★★★★★
Дуже рада що обрала саме цю автошколу. Теоретичний і практичний іспити пройшли на відмінно з першого разу, завдяки професійним, найкращим і позитивним викладам школи з радістю буду рекомендувати усім знайомим) 
- Ангеліна Літневська

Дякую за навчання в чудовій автошколі з прекрасними та кваліфікованими інструкторами

★★★★★
Дякую за навчання в чудовій автошколі з прекрасними та кваліфікованими інструкторами, які не лише навчають, а й підтримують та вірять в нас, інколи навіть більше нас самих. Окрема подяка Анатолію Вікторовичу за цікаві та легкі заняття з теорії та Сергію Івановичу за навички водіння,та впевненість у своїх силах на практичних заняттях. 
- Елена Сторчак

Віктор Володимирович-мега крутий інструктор

★★★★★
Віктор Володимирович-мега крутий інструктор,супер людина .Мені дуже пощастило,що я потрапила саме до нього,навчання пройшло на 100+++++,від початкових навиків до самісінького іспиту.Його підтримка додає сили на іспиті.Віктор Володимирович-ВИ МЕГА КРУТИЙ ІНСТРУКТОР !!!Рекомендую автошколу
- Наташа

Дууууууже задоволена!

★★★★★
Дууууууже задоволена! Навчаюсь в Анатолія Вікторовича - інструктор реально від Бога: і пояснить, і пройдемось знову по тому, що не зрозуміло, і спокійно все проходить... Одним словом - я щаслива, що навчаюсь тут.
- Яна

section-de7f031

section-5046968

Залиште свій відгук

section-403c924

Ім'я
Заголовок
Оцінка
Відгук

//drive-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/photo_2023-02-27_17-06-07-min.jpg