Faq

Поширені запитання

Доступне, ефективне та зручне навчання водінню в сучасній автошколі

1. Паспорт та ІПН, витяг( довідка про місце реєстрації для тих у кого ID-карта). 2. Медична довідка щодо придатності керування транспортним засобом. 3. 1 фото розміром 3,5*4,5.
Так. Відповідно до укладеного договору є авансовий внесок (розмір прописаний в договорі). Є можливість розрахуватись окремо за кожен курс.
Так, Ви можете навчатися та складати іспити в будь-якому населеному пункті України.
Навчання розділено на два курси. П’ять тижнів теоретичний курс та шість тижнів практичний курс.
Заняття з водіння проходять у зручний для вас час. Ми навчаємо і ввечері, і вранці, і у вихідні. Індивідуальний графік занять з водіння для кожного клієнта. Ми завжди знайдемо оптимальний час занять!
Записатися до автошколи “Автодрайв” Ви можете, якщо Вам через 1 місяць виповниться 18 років. І як тільки вам виповниться 18, Ви зможете скласти іспит у ТСЦ МВС і отримати водійське посвідчення.
Автошкола надає додаткові заняття з водіння автомобіля всім, хто потребує вдосконалення навичок керування транспортним засобом, та індивідуальні уроки молодим водіям, які мають недостатній досвід керування в міських умовах, а також водіям, які певний час не керували автомобілем та бажають надолужити згаяні практичні навички. На заняттях учні удосконалюють керування автомобілем заднім ходом, маневрування в обмеженому просторі, заїзд у гараж, рушання з місця на крутий підйом та інші навички.
Будь-яка пора року добра по-своєму та має ряд особливостей. Будь-яка людина, знаючи свої можливості, свій характер, знає, коли йому краще записатися в автошколу. Влітку ви навчитеся спокійній літній їзді, а взимку – важкій зимової. Навесні і восени – зможете відчути на собі всі 4 сезони. У будь-якому випадку, автошкола «Автодрайв» міста Вінниці працює в будь-яку пору року! Приходьте, записуйтеся в будь-який зручний для вас час, наші двері завжди відкриті!
За статистикою автошколи «Автодрайв», теоретичний іспит у сервісному центрі з першого разу складає близько 95-100% наших учнів. Такий високий показник дозволяє досягти системної підготовки в автошколі з використанням методичних напрацювань педагогічного складу, побудованої на багаторічному досвіді навчання. Але бувають випадки, коли Вам не пощастило. Не варто засмучуватися в такому випадку, це не кінець світу, і не констатація факту, що Вам ніколи не отримати заповітне посвідчення водія. У разі якщо теоретичний іспит не підкорився з першого разу, Вам дається 5 днів - це час для перепідготовки, щоб підтягнути теми з якими на іспиті виникли складнощі. Якщо не склали іспит з водіння, потрібно розібратися в причинах невдачі. Дуже часто буває, що в автошколі учень ідеально виконує всі маневри під контролем інструктора, а в сервісному центрі його накриває хвилювання, і він не може рушити, що вже говорити про інші елементи здачі першого етапу з водіння торкання під гірку, заїзду в гараж, паралельному паркуванню. Тому першочерговим завданням є зібратися, відкинути нерви, емоції, і сконцентруватися на проїзді автодрому, не забувши виконати всі маневри. Якщо з першого разу не складено іспит через невиконання того чи іншого маневру, ми рекомендуємо перед іспитом потренуватися з інструктором, щоб вивчити маневр який не вийшов, до того рівня, що Ви спокійно зможете заїжджати і з інструктором, що сидить поруч, самостійно і навіть з інспектором . Вам нічого бояться іспиту в сервісному центрі, якщо Ви впевнені у своїх силах. Необхідно враховувати, що теоретичну частину Ви можете здавати без обмежень, а ось практичну частину лише тричі. У разі не складання іспиту з водіння у сервісному центрі, учень проходить повторний курс практики в автошколі і тоді знову йде на іспит у сервісному центрі.
section-6ce5b62

price

Варіанти та вартість навчання

Пропонуємо три варіанти навчання на посвідчення водія категорії В

* для військових та членів їх родин, студентів, тимчасово переміщених осіб, діє гнучна система знижок

12 000 грн + витрати на паливо
Навчання практичному керуванню автомобілем
  • Без теоретичного курсу з вивчення ПДР
  • Для тих, хто вивчив теорію і склав теоретичний іспит

Теорія

7000 грн
Без практичного керування транспортним засобом
  • Вивчення ПДР за новітніми методиками і найсвіжішими редакціями
  • Онлайн або очно в аудиторії нашого закладу

Додаткові послуги

Приватні уроки для поновлення навичок керування автомобілем при наявності посвідчення водія
Поновлення знань з ПДР
section-0834215

Бажаєте отримати посвідчення водія?

Наша школа надає професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв категорії «B».

Записатись

section-b4a18a0

Маєте власне запитання? Напишіть нам

Заповніть поля контактної форми, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним способом