section-81916bd

Які категорії водійських посвідчень доступні в Україні

Відповідно до пункту 3 Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 травня 1993 року № 340, транспортні засоби, керування якими дозволяється за наявності посвідчення водія, залежно від їх типів і призначення поділяються на категорії:

Посвідчення категорії A1

А1 – мопеди, моторолери та інші двоколісні (триколісні) транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт;

Посвідчення категорії A

А – мотоцикли, у тому числі з боковим причепом, та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. сантиметрів і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше;

Посвідчення категорії В1

В1 – квадро- і трицикли, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) транспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів;

Посвідчення категорії В

В – автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кілограмів (7700 фунтів), а кількість сидячих місць, крім сидіння водія, — восьми;

Посвідчення категорії С1

С1 – призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких становить від 3500 до 7500 кілограмів (від 7700 до 16500 фунтів);

Посвідчення категорії С

С – призначені для перевезення вантажів автомобілі, дозволена максимальна маса яких перевищує 7500 кілограмів (16500 фунтів);

Посвідчення категорії D1

D1 – призначені для перевезення пасажирів автобуси, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, не перевищує 16;

Посвідчення категорії D

D – призначені для перевезення пасажирів автобуси, в яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, більше 16;

Посвідчення категорії T

T – трамваї та тролейбуси;

ВЕ, С1Е, СЕ, D1E, DE

состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D, яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій составів транспортних засобів.

section-a373365

Навчання в автошколі "АвтоДрайв"

Автошкола «Автодрайв має великий і комфортний клас для навчання. Лекційні заняття ведуться за новітніми методиками і найсвіжішими редакціями правил дорожнього руху досвідченими викладачами.

Розклади занять складені таким чином, щоб їх відвідування було максимально комфортним для кожного студента. Є ранкові, денні і вечірні групи. Навчання водінню проходить під пильним наглядом інструкторів в сучасних, спеціально обладнаних автомобілях, в яких проводяться регулярне технічне обслуговування. Злагоджена робота інструкторів і викладачів допомагає не тільки здати на права з першого разу, але і отримати якісні теоретичні та практичні знання.

section-2261b58

Як отримати посвідчення водія категорії "В":

Згідно з законодавством, навчання теорії має тривати не менше 64 години, а уроки водіння не менше 20 занять.

Іспит в СЦ

Складання теоретичного іспиту в сервісному центрі

Практичне навчання

Після успішного складання теоретичного іспиту та написавши заяву в автошколі, можна перейти до навчання керування автомобілем

section-0834215

Бажаєте отримати посвідчення водія?

Наша школа надає професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв категорії «B».

Записатись